Jawa žije!!

HOMEPAGEFÓRUMINZERCEODKAZY

Hodinky k 650 l.e.

PRIM Jawa Rider 21 l.e.

Příklad privátní limitované série, které ve firemní terminologii říkáme:

“Private Edition”.

Jedná se o pro veřejnost nedostupnou sérii hodinek, ale zároveň je také příkladem toho, jaké možnosti u nás mají zákazníci z řad různých klubů, případně firem.

Hodinky vznikly v počtu 21 kusů, na základě požadavků skupiny významných manažerů a podnikatelů, kteří si zároveň nechali vyrobit limitovanou sérii motocyklů tradiční české značky JAWA. Těchto motocyklů bylo vyrobeno 21 ks, přičemž jeden z nich byl vydražen a výtěžek z dražby věnován na dobročinné účely.

Úkolem naší firmy bylo vyrobit špičkové náramkové hodinky v charakteristickém designu a barvách značky JAWA.

Dosavadní hodinky byly pro tento účel výrazně přepracovány. Hodinky mají tvarově i povrchově upravené pouzdro, jiný řemínek, individuální číselník a na zakázku se vyráběly i originální ručičky, včetně vteřinovky s decentně aplikovaným logem Jawa. Úprav je skutečně celá řada.

Kompletně nerezové pouzdro, vyráběné spolu se všemy komponenty spony výhradně na CNC strojích, doznalo drobného faceliftu. Největší změnou z pohledu designu je však vysoce leštěný povrch. Zrcadlově čistý lesk, vizuálně korespondující s chromovanými prvky na motocyklu zvyšuje celkový dojem exkluzivity. Však se také jednalo jednu z nejnákladnějších úprav, protože ve vysokém lesku není pouze pouzdro. Kromě dýnka jsou takto upraveny všechny díly spony.

Standardní černý řemínek z masivní kůže nahradil řemínek hnědý, v barvě sedla motocyklu. Je vyroben ze dvou vrstev masivní kůže, kde ta jemnější tvoří podšívku tohoto prošívaného řemenu.

Číselník byl designován tak, aby přesně zapadl do image značky Jawa. Jednoduchá čistá střízlivost, logo a především typická barva motocyklů Jawa. Barva je naprosto identická s tou, která se v minulosti užívala na tolik typické lakování motocyklů této značky.

Dýnko bylo rovněž upraveno. U tohoto modelu není průhled na strojek, přestože bylo i v těchto hodinkách použito kvalitních strojků PRIM kalibr 73, který je odvozen od švýcarského kalibru ETA 2824-2.

Nejefektnější jsou však originálně designované ručičky. Nejen, že mají netradiční tvar, ale na vteřinové ručičce je decentně zpracované logo Jawa.

Každé hodinky byly individualizovány jménem majitele a pořadovým číslem v sérii.

 
http://www.kozeneopasky.cz/